Facebook Pixel

Online vzdelávanie

Čo je online vzdelávanie - elearning

Čo je online vzdelávanie

Online vzdelávanie je novodobý spôsob výučby na diaľku. Vzdelávať online sa môžete pomocou digitálneho zariadenia s prístupom na internet. Vďaka tomu je tento školiaci systém veľmi flexibilný a dostupný komukoľvek a kdekoľvek. Online vzdelávanie hľadá nové, inovatívne cety, ako výučbový proces zefektívniť, urýchliť a zjednodušiť. Tradične prebieha formou online kurzov, testov alebo kvízov. Keďže sa vzdelávacie systémy neustále zdokobaľujú, zlepšuje sa aj kvalitna online vzdelávania, stáva sa čoraz populárneším nielen u samoukov, ale aj v školách, firmách alebo organizáciách. 

Bezplatná konzultácia

Prečo online vzdelávanie - elearning

Prečo online vzdelávanie

Online vzdelávanie má ucelenú online platformu, kde môžu užívatelia komunikovať, zdieľa dôležité informácie alebo učebné materiály. Na jednom mieste si vytvoríte kurzy na mieru, priradíte ich svojim študentom alebo zamestnancom a následne budete sledovať ich výsledky, talent a rast. Online vzdelávanie je cesta, akou môžete nielen vyučovať, ale aj školiť a rekvalifikovať. Nie je obmedzené lokalitou jeho užívateľov a preto sa pomocou neho dá vzdelať viacero študnetov aj zamestnancov, pokojne z celého sveta. 

Výhody online vzdelávanie - elearning

Výhody online vzdelávania

Online vzdelávanie sa snaží spraviť výučbový proces zaujímavejším, preto ponúka kreatívne a interaktívne formy vzdelávania. Je vhodný pre spoločnosti rôznych veľkostí a typov, ktoré hľadajú spôsob ako zmodernizovať svoj školiaci alebo vzdelávací systém. Stačí vám smartfón, tablet alebo počítač s prístupom na internet a s dištančným vzdelávaním môžete začať. Môže prebiehať v pohodlí vášho domova, v kancelárii alebo v škole. Napriek svojej dištančnej forme, je online vzdelávanie veľmi kvalitný a spoľahlivý nástroj na overenie vedomostí a odovzdávanie nových.

eLearningové riešenia na mieru

eLearningové riešenia

Vývoj a nasadenie elearningového riešenia na mieru podľa požiadaviek klienta a jeho integrácia do firemného prostredia

Tvorba kurzov na mieru

Tvorba kurzov na mieru

Vytváranie kurzov a testovacích scenárov pre klienta na mieru podľa požiadaviek na vzdelávací proces zamestnancov

Vzdelávanie a rozvoj

Vzdelávanie a rozvoj

Nastavenie vzdelávacieho procesu a rozvoja zamestnancov resp. klientov a dodávateľov prostredníctvom elearningu

Buďme v kontakte

Stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google a uplatňujú sa
zásady ochrany súkromia a podmienky používania.
Icon

Telefón

+421 915 722 546

Icon

Email

Icon

Adresa

Obchodná 39, Bratislava, SK

Copyright 2012 - 2023 © Naprogramované vlastným CMS systémom