Facebook Pixel

Online výučba

Čo je online výučba - elearning

Čo je online výučba

Online výučba je novodová, moderná forma vzdelávania na diaľku. Stačí vám iba digitálne zariadenie s prístupom na internet a vzdelávať sa môžete ihneď. Online výučba je otvorená všetkým, nielen samoukom , ale aj rôznym typom škôl, vzdelávacím centrám, firmám a organizáciám, ktoré sa snažia zefektívniť a zmodernizovať svoj vzdelávací systém. Online výučba je výhodný nástroj na vzdelávanie študnetov, školenie alebo rekvalifikáciu zamestnancov. Poskytuje rôzne formy výčby, najčastejšie sú to online kurzy, kvízy alebo testy.  

Bezplatná konzultácia

Prečo online výučba - elearning

Prečo online výučba

Online výučba vám môže pomôcť uľahčiť ale aj urýchliť celý proces vzdelávania, komunikácie a zdieľanie učebných materiálov. Na jednej online platforme si môžete vytvoriť svoje vlastné online kurzy na mieru, priradiť ich svojim študentom alebo zamestnacom a následne sledovať ich výsledky, profesijný rast a rozvoj talentu. Online výučba sa snaží prichádzať so stále novými, kreatívnymi spôsobmi výučby, ktoré by mohli užívateľov viac zapájať do výučby a spríjemniť celú výuku. S neustály rozvojom informačných technológií a lepšej dostupnosti digitálnych zariadení v domácnostiach a pracoviskách, je online výučba dostupná už skoro každému. 

Výhody online výučba - elearning

Výhody online výučby

Online výučby sa môže zúčatniť každý, kto má smartfón, tablet alebo počítač s prístupom na internet. Keďže je tento spôsob výučby bezbariérový, môžete sa vzdelávať skoro kdekoľvek, v pohodlí domova, v kancelárií alebo v škole. Vďaka tomu ušetríte na výdavkoch za cestovanie, prenájom miestností alebo externé kurzy a školenia. Online výučba má za cieľ zefektívniť, zjednodušiť proces vzdelávania a navyše ho aj sprístupniť stále viac ľuďom. Na jednom mieste môžete preskúšať viacero študentov alebo zamestnancov, bez ohľadu na miesto ich pobytu. S neustálym vývojom vzdelávacích systémov sa zdokonaľuje aj samotná online výučba, teší sa čoraz väčšej obľube a je dostupná skoro každému. 

eLearningové riešenia na mieru

eLearningové riešenia

Vývoj a nasadenie elearningového riešenia na mieru podľa požiadaviek klienta a jeho integrácia do firemného prostredia

Tvorba kurzov na mieru

Tvorba kurzov na mieru

Vytváranie kurzov a testovacích scenárov pre klienta na mieru podľa požiadaviek na vzdelávací proces zamestnancov

Vzdelávanie a rozvoj

Vzdelávanie a rozvoj

Nastavenie vzdelávacieho procesu a rozvoja zamestnancov resp. klientov a dodávateľov prostredníctvom elearningu

Buďme v kontakte

Stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google a uplatňujú sa
zásady ochrany súkromia a podmienky používania.
Icon

Telefón

+421 915 722 546

Icon

Email

Icon

Adresa

Obchodná 39, Bratislava, SK

Copyright 2012 - 2023 © Naprogramované vlastným CMS systémom