Facebook Pixel

Online testovanie

Čo je online testovanie - elearning

Čo je online testovanie

Online testovanie je moderný spôsob výučby, školenia alebo rekvalifikácie. Je vhodný pre všetky typu firiem, organizácií, pre vzdelávacie centrá aj školy. Online testovanie je forma dištančného vzdelávania, ku ktorej je potrebné digitálne zariadenie s prístupom na internet. Vďaka tomu je tento typ vzdelávania flexibilný, uľahčuje a aj zefektívni proces celej výučby. Online testovanie prináša nové, kreatívne a interaktívne formy pre výuku, sú to napríklad online kurzy, kvízy alebo testy. Keďže sú digitálne zariadenia čoraz viac prístupnejšie a vzdelávacie systémy sa stále zdokonaľujú, online testovanie sa stáva čoraz známejším a populárnejším. 

Bezplatná konzultácia

Prečo online testovanie - elearning

Prečo online testovanie

Online testovanie prebieha na jednej online platforme, kde je možné riadiť celý proces výučby. Na tjeto platforme si môžete vytvoriť svoje kurzy na mieru, presne pre potreby vašej spoloťnosti. Následne tieto kurzy priradíte k užívateľom a súčasne môžete sledovať ich postupný rast a výsledky. Online testovanie týmto spôsobom výrazne uľahčuje vzdelávanie a vďaka nemu sa stáva dostupnejším komukoľvek a kdekoľvek. Ide o praktický nástroj, ktorý vám pomôže preskúšať aj viacero študentov alebo zamestnancov y rôznych kútov sveta zároveň.

Výhody online testovanie - elearning

Výhody online testovania

Online testovanie prebieha na internete, takže je prístupné každému, kto vlastní smartfón, tablet alebo počítač. Lokalita užívateľov nie je podstatná, testovania sa môžete zúčastniť z pohodlia domova, kancelárie alebo školy. Online testovaním zaistíte, že výučba bude prebiehať zaujímavým a kreatívnym spôsobom, podľa svojej voľby si určitíte obsah, aby pasoval štandardom a potrebám vašej spoločnosti. Online testovanie sa snaží zefektívniť spôsob vzdelávania a hlavne aktívne zapájať svojich užívateľov do celého procesu. Výsledky sa automaticky ukladajú do systému a môžete si ich kedykoľvek prezrieť. Po úspešnom ukončení testovania sa automaticky vygenerujú platné certifikáty. 

eLearningové riešenia na mieru

eLearningové riešenia

Vývoj a nasadenie elearningového riešenia na mieru podľa požiadaviek klienta a jeho integrácia do firemného prostredia

Tvorba kurzov na mieru

Tvorba kurzov na mieru

Vytváranie kurzov a testovacích scenárov pre klienta na mieru podľa požiadaviek na vzdelávací proces zamestnancov

Vzdelávanie a rozvoj

Vzdelávanie a rozvoj

Nastavenie vzdelávacieho procesu a rozvoja zamestnancov resp. klientov a dodávateľov prostredníctvom elearningu

Buďme v kontakte

Stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google a uplatňujú sa
zásady ochrany súkromia a podmienky používania.
Icon

Telefón

+421 915 722 546

Icon

Email

Icon

Adresa

Obchodná 39, Bratislava, SK

Copyright 2012 - 2023 © Naprogramované vlastným CMS systémom