Facebook Pixel

Online kurzy

Čo je online kurzy - elearning

Čo sú online kurzy

Online kurzy sú populárnou formou dištančného vzdelávania, ktorá prebieha pomocou digitálneho zariadenia s prístupom na internet. Týmto spôsobom sú kurzy dostupné komukoľvek a kdekoľvek. Kurzy sa často prezentujú ako snímky s popisom a médiami, ako napríklad obrázky, video a zvuk.  S rozvojom informačných technológií sa spestruje ich obsah a lepšou dostupnosťou digitálnych zariadení sú dnes otvorené každému. Predstavujú kreatívnu a interaktívnu formu vzdelávania, ktorá je čoraz obľúbenejšia nielen ako samoštúdium, ale aj vo firmách, organizáciách a školách. 

Bezplatná konzultácia

Prečo online kurzy - elearning

Prečo využívať online kurzy

Online kurzy sú efektívnym nájstrojom na sprostredkovanie vzdelania a doručenie cenných informácií. Stačí k nim internet a digitálne zariadenie ako smartfón, tablet alebo počítač a kurz môžete zahájiť. Online kurzy sú poskytované online platformou, kde si môžete kurzy pripraviť, priradiť ich svojim študentom alebo zamestnancom a sledovať ich výsledky z výučby. Online kurzy sú modernou formou vzdelávania, ktorá sa snaží zaujímavým a interaktívnym spôsobom poskytnúť kvalitné školenie študentom alebo dôkladnú rekvalifikáciu vašim zamestnancom. Ide o najčastejšiu formu vzdelávania na diaľku, ktorá zaznamenáva neustály progres a využíva sa čoraz častejšie.

Výhody online kurzy - elearning

Výhody online kurzov

Online kurzy sú formou vzdelania na diaľku, takže nie sú obmedzované vašou lokalitou. Môžete ich absolvovať priamo z domu alebo kancelárie a súčasne školiť a vzdelávať vašich študnetov a zamestnancov z rôznych kútov sveta. Online kurzy tiež výrazne znižujú náklady za prenájom miestností na školenie, externé semináre a tiež váš čas za cestovanie. Do online kurzov sa môžete zapojiť kedykoľvek cez ľubovoľné zariadenie. Online kurzy sa dajú prispôsobiť potrebám vašej spoločnosti a úrovni potrebného vzdelania pre vašich zverencov. Dodnes zaznamenávajú úspech a kvalitné výsledky.

eLearningové riešenia na mieru

eLearningové riešenia

Vývoj a nasadenie elearningového riešenia na mieru podľa požiadaviek klienta a jeho integrácia do firemného prostredia

Tvorba kurzov na mieru

Tvorba kurzov na mieru

Vytváranie kurzov a testovacích scenárov pre klienta na mieru podľa požiadaviek na vzdelávací proces zamestnancov

Vzdelávanie a rozvoj

Vzdelávanie a rozvoj

Nastavenie vzdelávacieho procesu a rozvoja zamestnancov resp. klientov a dodávateľov prostredníctvom elearningu

Buďme v kontakte

Stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google a uplatňujú sa
zásady ochrany súkromia a podmienky používania.
Icon

Telefón

+421 915 722 546

Icon

Email

Icon

Adresa

Obchodná 39, Bratislava, SK

Copyright 2012 - 2023 © Naprogramované vlastným CMS systémom