Facebook Pixel

Online certifikácia

Čo je online certifikácia - elearning

Čo je online certifikácia

Online certifikácia je moderný spôsob dištančnej výučby, vhodný pre všetky typy firiem, organizácií a škôl. Ide o moderný vzdelávací systém, cez ktorý môžete komunikovať a zdieľať cenné informácie. Môže vám poslúžiť, ako pomôcka nielen na výučbu, ale aj na školenie alebo rekvalifikáciu zamestnancov. Keďže prebieha online, môže sa jej zúčastniť ktokoľvek a kdekoľvek. Online certifikácia má rôzne formy vzdelávania, za najčastejšie sa považujú online kurzy, kvízy alebo testy. Po úspešom ukončení online certifikácie každý absolvent obdrží platný cetifikát. 

Bezplatná konzultácia

Prečo online certifikácia - elearning

Prečo online certifikácia

Online cerifikácia sa odohráva na jednotnej online platforme, ktorá uľahčuje ale aj urýchľuje prenos informácií, zdieľanie učebných materiálov a aj samotný vzdelávací proces. Na jednom mieste si môžete vztvoriť svoj vlastný kurz na mieru, priradiť ho svojim študentom alebo zamestnancom a následne pozorovať ich výsledky a profesijný rast. Online certifikácia je bezbariérová, môže sa jej zúčastniť každý, kto vlastná digitálne zariadenie s prístupom na internet. Vďaka lepšej dostupnosti digitálnych zariadení a informačných technológií je online certifikácia čoraz rozšírenejšia a populárnejšia. 

Výhody online certifikácia - elearning

Výhody online certifikácie

Online certifikácia má za cieľ zjednodušiť a urýchliť vzdelávací proces a sprístupniť vzdelanie čo najviac ľuďom. Pomocou online výučby môžete vzdelať viacero študentov alebo zamestnancov súčasne. Stačí vám smartfón, tablet alebo počítač s internetovím spojením a s online certifikáciou môžete začať kedykoľvek. Vďaka tomu, že je výučba dištančná, je možné certifikáciu uskutočniť z pohodlia domova, kancelárie alebo školy. Výrazne tak šetrí náklady za cestovanie, prenájom miestností a externé kurzy a školenia. Online certifikácia sa snaží prísť s kreatívnejšími a interaktívnejšími spôsobmi, ako vzdelávať efektívnejšie a čo najúčinnejšie. 

eLearningové riešenia na mieru

eLearningové riešenia

Vývoj a nasadenie elearningového riešenia na mieru podľa požiadaviek klienta a jeho integrácia do firemného prostredia

Tvorba kurzov na mieru

Tvorba kurzov na mieru

Vytváranie kurzov a testovacích scenárov pre klienta na mieru podľa požiadaviek na vzdelávací proces zamestnancov

Vzdelávanie a rozvoj

Vzdelávanie a rozvoj

Nastavenie vzdelávacieho procesu a rozvoja zamestnancov resp. klientov a dodávateľov prostredníctvom elearningu

Buďme v kontakte

Stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google a uplatňujú sa
zásady ochrany súkromia a podmienky používania.
Icon

Telefón

+421 915 722 546

Icon

Email

Icon

Adresa

Obchodná 39, Bratislava, SK

Copyright 2012 - 2023 © Naprogramované vlastným CMS systémom