Facebook Pixel

Online akadémia

Čo je online akadémia - elearning

Čo je online akadémia

Online akadémia je novodobý školiaci a výučbový systém pre vzdelávanie, školenie alebo rekvalifikáciu. Je dostupný školám, vzdelávacím centrám, firmám aj organizáciám rôzneho typu. Prebieha pomocou internetu, takže je bezbariérová, flexibilná a dostupná komukoľvek a kdekoľvek. Online akadémia sa neustále zdokonaľuje a hľadá cesty ako, čo najviac zefektívniť, urýchliť a uľahčiť vzdelávací proces. Môže prebiehať pomocou online kurzov, kvízov alebo testov. Je to praktická cesta, ako jednoducho objaviť nadanie a talent svojich zverencov, sledovať ich profesijný rast a kontrolovať ich výsledky. 

Bezplatná konzultácia

Prečo online akadémia - elearning

Prečo online akadémia

Online akadémia prebieha pomocou online platformy, kde môžete vytvárať kurzy na mieru, priraďovať ich študentom a zamestnancom a následne si prezrieť ich výsledky. Urýchľuje priebeh komunikácie, slúži na zdieľanie učebného materiálu a distribúciu cenných informácií. V online akadémii môžete školiť aj viacero študentov alebo zamestnancom súčasne, bez ohľadu na to, kde sa momentálne nachádzajú. Lepšou dostupnosťou kvalitných digitálnych zariadení v školách, na pracoviskách a v domácnostiach, môžete online akadémiu vyskúšať kdekoľvek a kedykoľvek. 

Výhody online akadémia - elearning

Výhody online akadémie

Online akadémia prináša nové, kreatívne a interaktívne spôsoby výučby, ktoré upútajú a efektívne vzdelávajú. Ide síce o dištančnú výučbu, ale je rovnako dôkladná a kvalitná ako bežné spôsoby vzdelávania. Aby ste sa do online akadémie mohli zapojiť, stačí vám digitálne zariadenie, ako je smartfón, tablet alebo počítač s prístupom na internet. Vďaka tomu môže prebiehať v pohodlí vášho domova, v kancelárii aj v škole. Online akadémia vám ušetrí náklady, inak využiťé na prenájom miestností alebo cestovanie za externými kurzami a školeniami. 

eLearningové riešenia na mieru

eLearningové riešenia

Vývoj a nasadenie elearningového riešenia na mieru podľa požiadaviek klienta a jeho integrácia do firemného prostredia

Tvorba kurzov na mieru

Tvorba kurzov na mieru

Vytváranie kurzov a testovacích scenárov pre klienta na mieru podľa požiadaviek na vzdelávací proces zamestnancov

Vzdelávanie a rozvoj

Vzdelávanie a rozvoj

Nastavenie vzdelávacieho procesu a rozvoja zamestnancov resp. klientov a dodávateľov prostredníctvom elearningu

Buďme v kontakte

Stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google a uplatňujú sa
zásady ochrany súkromia a podmienky používania.
Icon

Telefón

+421 915 722 546

Icon

Email

Icon

Adresa

Obchodná 39, Bratislava, SK

Copyright 2012 - 2024 © Naprogramované vlastným CMS systémom