Facebook Pixel

Neformálne vzdelávanie

Čo je neformálne vzdelávanie - elearning

Čo je neformálne vzdelávanie

Neformálne vzdelávanie prebieha na online platforme a sprostredkúva výuku na diaľku. Ide o moderný spôsob vzdelávania, ktorý sa snaží interaktívnou a zábavnou formou učiť a pritom aj zapájať užívateľov do procesu výuky. Pre digitálne vzdelávanie stačí vlastniť digitálne zariadenie s prístupom na internet, vďaka tomu sa k systému môže pripojiť kdekoľvek a  kedykoľvek. Online vzdelávacie systémy sa neustále rozvíjajú a čoraz viac sa dostávajú do povedomia verejnosti. Vďaka tomu sa neformálnemu vzdelávaniu venuje viac pozornosti, stále sa zdokonaľuje a teší sa väčšej popularite.

Bezplatná konzultácia

Prečo neformálne vzdelávanie - elearning

Prečo neformálne vzdelávanie

Neformálne vzdelávanie môže využiť každá firma, organizácia alebo škola rôznych veľkostí a typu. Pomocou jeho digitálnej formy nezáleží na tom, kde sa jeho užívatelia nachádzajú. Vzdelávať sa môžu z pohodlia domova, kancelárie alebo zo školy. Neformálne vzdelávanie sa snaží výuku sprostredkovať vždy pútavo, zaujímavo a intekratívne, aby sa učenci mohli do štúdia zapojiť a efektívne vzdelávali. Keďže sú kvalitné digitálne zariadenia stále viac dostupné a informačné technológie sa neustále zdokonaľujú, neformálne vzdelávanie je dnes otvorené skoro každému. 

Výhody neformálne vzdelávanie - elearning

Výhody neformálneho vzdelávania

Neformálne vzdelávanie sa snaží uľahčiť ale súčasne urýchliť a zefektívniť proces výučby. Je dostupné skoro každému a na prihlásenie do systému stačí iba smartfón, tablet alebo počítač s internetovým pripojením. Tým vám šetrí peniaze, ktoré by ste inak investovali do cestovania, prenájmu miestností, externých školení alebo kurzov. Neformálne formy vzdelávania, ako sú online kurzy, kvízy, testy a pod. oslovili dodnes masy. Neformálna výučba už nie je populárna iba medzi samoukmi, čoraz viac ju využívajú firmy, organizácie a školy pre vzdelávanie študentov, školenie či rekvalifikáciu zamestnancov. 

eLearningové riešenia na mieru

eLearningové riešenia

Vývoj a nasadenie elearningového riešenia na mieru podľa požiadaviek klienta a jeho integrácia do firemného prostredia

Tvorba kurzov na mieru

Tvorba kurzov na mieru

Vytváranie kurzov a testovacích scenárov pre klienta na mieru podľa požiadaviek na vzdelávací proces zamestnancov

Vzdelávanie a rozvoj

Vzdelávanie a rozvoj

Nastavenie vzdelávacieho procesu a rozvoja zamestnancov resp. klientov a dodávateľov prostredníctvom elearningu

Buďme v kontakte

Stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google a uplatňujú sa
zásady ochrany súkromia a podmienky používania.
Icon

Telefón

+421 915 722 546

Icon

Email

Icon

Adresa

Obchodná 39, Bratislava, SK

Copyright 2012 - 2023 © Naprogramované vlastným CMS systémom