Facebook Pixel

Moderné vzdelávanie

Čo je moderné vzdelávanie - elearning

Čo je moderné vzdelávanie

Moderné vzdelávanie prichádza s výučbou na diaľku pomocou internetového spojenia a digitálneho zariadenia. Tento novodobý spôsob výučby je čoraz viac populárny vo firmách, organizáciách rôznych typov aj školstve. Takzvané eVzdelávanie sa snaží zatraktívniť a zefektívniť proces výuky pomocou interaktívnych a kreatívnych foriem, ako sú napríklad kurzy, kvízy alebo testy. Neustálym rozvojom informačných technológií a dostupnosti digitálnych zariadení je toto moderné vzdelávanie čoraz kvalitnejšie a dostupné skoro každým.

Bezplatná konzultácia

Prečo moderné vzdelávanie - elearning

Prečo moderné vzdelávanie

Moderné typy vzdelávania sa snažia zjednodušiť a urýchliť proces výučby. Darí sa im to najmä pomocou spojenia online. Na jednej ucelenej online platforme môžu užívatelia eLearningu neustále komunikovať, zdieľať učebné materiály a posúvať si cenné, potrebné informácie. Na online platforme si môžete vytvoriť svoje kurzy, testy alebo kvízy na mieru, aby vyhovovali potrebám a štandardom vašej spoločnosti. Keďže je pripojenie na internet a kvalitné digitálne zariadenia dostupné skoro vo všetkých domácnostiach, kanceláriách a školách, užívateľ môže eLearning využiť kedykoľvek a kdekoľvek.

Výhody moderné vzdelávanie - elearning

Výhody moderného vzdelávania

Moderné vzdelávanie je otvorené všetkým tým, čo vlastnia smartfón, tablet a počítač s pripojením na internet. Školenie a výučba môže prebiehať v pohodlí domova, v triede alebo kancelárii. Týmto spôsobom moderné online vzdelávanie šetrí aj vašími financiami. Nemusíte ich zbytočne míňať na cestovanie, prenájom miestností na seminíre, externé kurzy alebo školenia. Jednoducho môžete na jednej online platforme preskúšať alebo rekvalifikovať aj väčšie množstvo študentov alebo zamestnancov a to z rôznych kútov sveta. 

eLearningové riešenia na mieru

eLearningové riešenia

Vývoj a nasadenie elearningového riešenia na mieru podľa požiadaviek klienta a jeho integrácia do firemného prostredia

Tvorba kurzov na mieru

Tvorba kurzov na mieru

Vytváranie kurzov a testovacích scenárov pre klienta na mieru podľa požiadaviek na vzdelávací proces zamestnancov

Vzdelávanie a rozvoj

Vzdelávanie a rozvoj

Nastavenie vzdelávacieho procesu a rozvoja zamestnancov resp. klientov a dodávateľov prostredníctvom elearningu

Buďme v kontakte

Stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google a uplatňujú sa
zásady ochrany súkromia a podmienky používania.
Icon

Telefón

+421 915 722 546

Icon

Email

Icon

Adresa

Obchodná 39, Bratislava, SK

Copyright 2012 - 2024 © Naprogramované vlastným CMS systémom