Facebook Pixel

Internetové vzdelávanie

Čo je internetové vzdelávanie - elearning

Čo je internetové vzdelávanie

Internetové vzdelávanie je moderná, pokroková forma výuky, ktorá prebieha dištančne. Pre tento typ vzdelávania vám stačí digitálne zariadenie s internetovým pripojením. Internetové vzdelávanie má za cieľ zefektívniť, urýchliť a hlavne zjednodušiť celý výučbový proces. Časom sa stáva neustále populárnejším. Nevyužíva sa už iba ako násjtroj pre samoukov, jeho benefity objavujú aj firmy, organizácie a školstvo. Stálym rozvojom vzdelávacích systémov sa internetové vzdelávanie rozširuje a neustále zdokonaľuje. 

 Bezplatná konzultácia

Prečo internetové vzdelávanie - elearning

Prečo internetové vzdelávanie

Internetové vzdelávanie podporuje rýchlu komunikáciu a zdieľanie potrebných informácií a učebného materiálu. Je otvorené každej špoločnosti, ktorá hľadá nové riešenia a spôsoby, ako učenie spraviť zaujímavejším a interaktívnejším. Ak chcete vyskúšať vzdelávanie online, stačí vám iba prístup na internet, smartfón, tablet alebo počítač. Keďže sa informačné technológie neustále rozvíjajú a zlepšuje sa aj dostupnosť digitálnych zariadení, internetové vzdelávanie je prístupné už skoro každému. 

Výhody internetové vzdelávanie - elearning

Výhody internetového vzdelávania

Internetové vzdelávanie je vhodné pre spoločnosti rôznych typov aj veľkostí. Dostupnosťou kvalitných zariadení v domácnostiach, na pracovniskách aj v školách je otvorené každému, kto má záujem. Výuka, školenie alebo rekvalifikácia môže prebiehať priamo z domu, kancelárie alebo školy. Takto internetové vzdelávanie ušetrí výdavky za cestovanie, esterné kurzy, školenia alebo semináre. Stačí sa do systému prihlásiť, vytvoriť si svoj kurzy, testy alebo kvízy a zaradiť ich svojim študentom či zamestnancom. Online platforma, na ktorej sa internetové vzdelávanie odohráva, automaticky ukladá výlsedky zadaní, čím budete mať vždy prehľad o rozvoji a raste svojich zverencov. 

eLearningové riešenia na mieru

eLearningové riešenia

Vývoj a nasadenie elearningového riešenia na mieru podľa požiadaviek klienta a jeho integrácia do firemného prostredia

Tvorba kurzov na mieru

Tvorba kurzov na mieru

Vytváranie kurzov a testovacích scenárov pre klienta na mieru podľa požiadaviek na vzdelávací proces zamestnancov

Vzdelávanie a rozvoj

Vzdelávanie a rozvoj

Nastavenie vzdelávacieho procesu a rozvoja zamestnancov resp. klientov a dodávateľov prostredníctvom elearningu

Buďme v kontakte

Stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google a uplatňujú sa
zásady ochrany súkromia a podmienky používania.
Icon

Telefón

+421 915 722 546

Icon

Email

Icon

Adresa

Obchodná 39, Bratislava, SK

Copyright 2012 - 2023 © Naprogramované vlastným CMS systémom