Facebook Pixel

Internetové testovanie

Čo je internetové testovanie - elearning

Čo je internetové testovanie

Internetové testovanie je novodobý, moderný spôsob vzdelania na diaľku. Tento typ výučby prebieha online, čím je dnes dostupný komukoľvek a kdekoľvek. Internetové testovanie sa neustále vyvíja a hľadá nové, interaktívne spôsoby výučby, sú to napríklad kvízy, kurzy a testy. Po úspešnom ukončení testovania sa užívateľom automaticky vygeneruje platný certifikát. Neustálym vývojom informačných technológií a lepšej dostupnosti digitálnych zariadení sa internetové testovanie teší čoraz väčšej popularite.

Bezplatná konzultácia

Prečo internetové testovanie - elearning

Prečo internetové testovanie

Internetové testovanie prebieha na online platforme, kde môžu jej užívatelia rýchlo komunikovať, zdieľať učebný materiál a šíriť dôležité informácie. Internetové testovanie sa snaží neustále zdokonaľovať, pomôcť k rýchlejšiemu a efektívnejšiemu vzdelávaniu a hľadať interaktívne a kreatívne spôsoby výučby. Každá firma, organizácia alebo škola si obsah kurzov, testov ale kvízov môže prispôsobiť vlastným potrebám svojej spoločnosti. Tie potom priradíte svojim študentom alebo zamestnancom a následne môžete sledovať ich profesijný rast a rozvoj svojho talentu a vedomostí. 

Výhody internetové testovanie - elearning

Výhody internetového testovania

Internetové testovanie prebieha online, takže nie je obmedzené lokalitou svojich užívateľov. Testovania sa môžu zúčastniť všetci, čo vlastnia smartfón, tablet alebo počítač s prístupom na internet. Školenie prebieha externe, z pohodlia domova, školy alebo kancelárie. Týmto spôsobom internetové testovanie šetrí financie, ktoré by ste inak vynaložili do prenájmu miestností na školenia, cestovnie, externé kurzy či semináre. Táto novodobá výučba sa snaží  svojich užívateľov, čo najviac zapojiť do procesu výučby a zaujímavým, interesantným spôsobom ich efektívne vzdelávať. 

eLearningové riešenia na mieru

eLearningové riešenia

Vývoj a nasadenie elearningového riešenia na mieru podľa požiadaviek klienta a jeho integrácia do firemného prostredia

Tvorba kurzov na mieru

Tvorba kurzov na mieru

Vytváranie kurzov a testovacích scenárov pre klienta na mieru podľa požiadaviek na vzdelávací proces zamestnancov

Vzdelávanie a rozvoj

Vzdelávanie a rozvoj

Nastavenie vzdelávacieho procesu a rozvoja zamestnancov resp. klientov a dodávateľov prostredníctvom elearningu

Buďme v kontakte

Stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google a uplatňujú sa
zásady ochrany súkromia a podmienky používania.
Icon

Telefón

+421 915 722 546

Icon

Email

Icon

Adresa

Obchodná 39, Bratislava, SK

Copyright 2012 - 2024 © Naprogramované vlastným CMS systémom