Facebook Pixel

Internetové školenia

Čo je internetové školenia - elearning

Čo je internetové školenie

Internetové školenie je v súčasnosti najmodernejším, úspešným spôsobom vzdelávania, ktoré používajú firmy, organizácie a školy rôznych typov a veľkostí. Využíva inovatívne, kreatívne a interaktívne metódy vzdelávania, ako sú napríklad digitálne kurzy, testy či kvízy. Môžete sa do neho jednoducho zapojiť za pomoci internetového spojenia a ľubovoľného digitálneho zariadenia, ako je smartfón, tablet alebo počítač. Vďaka tomu je dnes internetové školenie dostupné komukoľvek a kdekoľvek. 

Bezplatná konzultácia

Prečo internetové školenia - elearning

Prečo využívať internetové školenia

Internetové školenie prebieha na ucelenej online platforme, kde si užívatelia môžu navzájom vymieňať cenné informácie a vzdelávať sa. Školenie nie je obmedzené lokalitou a je veľmi flexibilné, takže ho môžete využiť aj pre výučbu zahraničných zamestnancov alebo študentov. Celý proces výučby pritom koordinuje tútor. Školenie si môžete prispôsobiť na mieru, podľa potrieb a úrovni požadovaného vzdelania vašej spoločnosti. Internetové školenie výrazne uľahčí a zefektívni celý proces vzdelávania, napomáha v profesijnom raste a rozvoji talentu.

Výhody internetové školenia - elearning

Výhody internetového školenia

Internetové školenie sa teší čoraz väčšej popularite. Jedným z dôvodov je, že sa snaží vzdelávať a prinášať cenné informácie interaktívnou a kreatívnou formou, čím sa celý proces výučby stáva zaujímavejším. Tiež šetrí vaše financie, keďže už nebudete musieť vynaložiť náklady za externé školenia a semináre. Internetové školenie je veľmi jednoduché, prebieha na ucelenej online platforme, kde môžete svoje kurzy a testy priraďovať užívateľom a súčasne sledovať progres a výsledky svojich študentov a zamestnancov. Ide o moderný školiaci nástroj pre vzdelávanie študentov, školenie alebo rekvalifikáciu zamestnancov, s rovnakou kvalitou ako bežné formy výučby.

eLearningové riešenia na mieru

eLearningové riešenia

Vývoj a nasadenie elearningového riešenia na mieru podľa požiadaviek klienta a jeho integrácia do firemného prostredia

Tvorba kurzov na mieru

Tvorba kurzov na mieru

Vytváranie kurzov a testovacích scenárov pre klienta na mieru podľa požiadaviek na vzdelávací proces zamestnancov

Vzdelávanie a rozvoj

Vzdelávanie a rozvoj

Nastavenie vzdelávacieho procesu a rozvoja zamestnancov resp. klientov a dodávateľov prostredníctvom elearningu

Buďme v kontakte

Stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google a uplatňujú sa
zásady ochrany súkromia a podmienky používania.
Icon

Telefón

+421 915 722 546

Icon

Email

Icon

Adresa

Obchodná 39, Bratislava, SK

Copyright 2012 - 2023 © Naprogramované vlastným CMS systémom