Facebook Pixel

Internetové certifikovanie

Čo je internetové certifikovanie - elearning

Čo je internetové certifikovanie

Internetové certifikovanie je novodobý spôsob vzdelávania na diaľku. Prebieha cez digitálne zariadenie s pripojením na internet. Keďže certifikovanie prebieha online, ponúka úplnú flexibilitu, urýchľuje a zjednodušuje proces výučby. Čoraz častejšie ho využívajú firmy, organizácie aj školy na overenie vedomostí svojich zamestnancov a študentov. Internetové certifikovanie sa pomocou rozvoja vzdelávacích systémov nestále zdokonaľuje. Hľadá nové a kreatívne možnosti výuky, čím nielen zefektívňuje vzdelávanie, ale aj aktívne zapája užívateľov do výuky.  

Bezplatná konzultácia

Prečo internetové certifikovanie - elearning

Prečo internetové certifikovanie

Internetové certifikovanie prebieha pomocou online platformy, kde jej jeho užívateia môžu voľne a instatne komunikovať, zdieľať informácie a učebné materiály. Týmto výrazne uľahčuje a aj urýchľuje proces vo vzdelávaní. Je bezbariérové a preto si na jednom miestne môžete vzdelať viacero študnetov alebo zamestnancov z celého sveta. Certifikovanie môže prebiehať z pohodlia domova, zo školy alebo kancelárie. Po úspešnom ukončení kurzov sa užívateľom automaticky vygeneruje platný certifikát. Internetová výučba sa dostáva do povedomia širšej verejnosti, ktorá postupne objavuje všetky jej benefity a tým sa teší čoraz väčšej popularite. 

Výhody internetové certifikovanie - elearning

Výhody internetového certifikovania

Internetové certifikovanie môže prebiehať pomocou bežne dostupných digitálnych zariadení, ako smarfón, tablet alebo počítač s internetovým spojením. To znamená, že do výuky sa užívateľ môže jednoducho zapojiť z domu, kancelárie alebo školy. Internetové certifikovanie tým pádom výrazne ušetrí váš čas aj výdavky za cestovanie, prejnájom miestností na semináre, externé kurzy a školenia. Na online platforme si môžete vytvoriť svoje vlastné kurzy, testy alebo kvízy podľa nárokov vašej spoločnosti. Potom ich stačí iba priradiť študentom alebo zamestnancom. Systém ich výsledky automaticky ukladá a môžete si súčasne sledovať.

eLearningové riešenia na mieru

eLearningové riešenia

Vývoj a nasadenie elearningového riešenia na mieru podľa požiadaviek klienta a jeho integrácia do firemného prostredia

Tvorba kurzov na mieru

Tvorba kurzov na mieru

Vytváranie kurzov a testovacích scenárov pre klienta na mieru podľa požiadaviek na vzdelávací proces zamestnancov

Vzdelávanie a rozvoj

Vzdelávanie a rozvoj

Nastavenie vzdelávacieho procesu a rozvoja zamestnancov resp. klientov a dodávateľov prostredníctvom elearningu

Buďme v kontakte

Stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google a uplatňujú sa
zásady ochrany súkromia a podmienky používania.
Icon

Telefón

+421 915 722 546

Icon

Email

Icon

Adresa

Obchodná 39, Bratislava, SK

Copyright 2012 - 2024 © Naprogramované vlastným CMS systémom