Facebook Pixel

Internetová výučba

Čo je internetová výučba - elearning

Čo je internetová výučba

Internetová výučba je moderná forma vzdelávania na diaľku. V tejto dobe rastie jej popularita a môžete sa s ňou stretnúť už aj v rôznych firmách, organizáciách a školách. K internetovej výučbe vám postačí digitálne zariadenia a pripojenie na internet. Tento inovatívny spôsob dištančnej výučby sa snaží hľadať stále nové interaktívne a kreatívne spôsoby, ako jednak dôkladne vyučiť, ale aj zapojiť jej užívateľov do procesu vzdelávania. Najčastejšie sa pri výuke cez internet používajú digitálne kurzy, kvízy alebo testy. 

Bezplatná konzultácia

Prečo internetová výučba - elearning

Prečo internetová výučba

Internetová výučba prebieha na online platforme, kde si jej užívatelia môžu preposielať cenné informácie, učebné materiály, školiť sa alebo rekvalifikovať. Tvorba kurzov, kvízov alebo testov je individuálna a každá firma, organizácia alebo škola si môže témy a obsah prispôsobiť podľa vlastných potrieb. Internetová výučba má za cieľ urýchliť ale aj uľahčiť proces výučby. Keďže prebieha čisto online, je bezbariérová a zúčastniť sa jej môžu študenti a zamestnanci z celého sveta. Rozvojom vzdelávacích programov sa popularita internetovej výučby stále rozrastá a využíva ju čoraz viac spoločností.

Výhody internetová výučba - elearning

Výhody internetovej výučby

Internetová výučba je otvorená všetkým, čo vlastnia smartfón, tablet alebo počítač a majú pripojenie na internet. Tým pádom sa jej môžete zúčastniť z domu, školy alebo kancelárie. Takto internetová výučba šetrí peniaze, ktoré by ste inak minuli na prenájom miestností, cestovanie, externé kurzy alebo školenia. Pomocou jednotlej online platformy môžete jednoducho, rýchlo a efektívne vzdelať svojich študentov, školiť alebo rekvalifikovať svojich zamestnancov. Výsledky testov sa do systému automaticky uložia a vy môžete postupne sledovať profesijný rast, rozvoj talentu a zdokonaľovanie vedomostí svojich zamestnancov a študentov. 

eLearningové riešenia na mieru

eLearningové riešenia

Vývoj a nasadenie elearningového riešenia na mieru podľa požiadaviek klienta a jeho integrácia do firemného prostredia

Tvorba kurzov na mieru

Tvorba kurzov na mieru

Vytváranie kurzov a testovacích scenárov pre klienta na mieru podľa požiadaviek na vzdelávací proces zamestnancov

Vzdelávanie a rozvoj

Vzdelávanie a rozvoj

Nastavenie vzdelávacieho procesu a rozvoja zamestnancov resp. klientov a dodávateľov prostredníctvom elearningu

Buďme v kontakte

Stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google a uplatňujú sa
zásady ochrany súkromia a podmienky používania.
Icon

Telefón

+421 915 722 546

Icon

Email

Icon

Adresa

Obchodná 39, Bratislava, SK

Copyright 2012 - 2023 © Naprogramované vlastným CMS systémom