Facebook Pixel

Elektronické certifikovanie

Čo je elektronické certifikovanie - elearning

Čo je elektronické certifikovanie

Elektornické testovanie je moderný spôsob dištančnej výučby. Je otvorené všetkým typom spoločností, ktoré sa snažia zmodernizovať a zefektívniť svoj proces výuky. Elektornické certifikovanie môžete využiť na vzdelávanie študentov či školenia a rekvalifikáciu zamestnancov. Snaží sa nájsť inovatívne možnosti, ktorými by sa mohlo vyučovanie stať zaujímavejšie, kreatívne a interaktívne. Vďaka stále lepšej dostupnosti digitálnych zariadení v domácnostiach, školách aj na pracovniskách može elektronické certifikovanie vyskúšať ktokoľvek a kedykoľvek. 

Bezplatná konzultácia

Prečo elektronické certifikovanie - elearning

Prečo využívať elektronické certifikovanie

Elektornické certifikovanie vám môže dopomôcť k rýchlejšej komunikácii medzi užívateľmi, zefektívni zdieľanie informácií a učebných materiálov. Na jednej online platforme si môžete vytvoriť kurzy, kvízy alebo testy podľa vlastnej voľby, aby sa prispôsobili potrebám a podmienkam vašej spoločnosti. Elektrické certifrikovanie využíva kreatívne a interaktívne spôsoby výučby, ktoré nielen vzdelávajú, ale užívateľov aj aktívne zapájajú do výuky. elektronické certifikovanie nie je už len nástrojom pre samoukov, čoraz populárnejším sa stáva v oblasti, školstva, vo firmách a organizáciách.

Výhody elektronické certifikovanie - elearning

Výhody elektronického certifikovania

Elektronické cerfikovanie prebieha online, čím je vždy dostupné všetkým s internetovým spojením, smartfónom, tabletom alebo počítačom. Môže sa ho zúčastniť každý a kdekoľvek, napríklad v pohodlí domova, v škole alebo kancelárii. Takýmto spôsobom eletkronická certifikácia šetrí váš čas a peniaze na externé školenia alebo semináre. Na jednotnej online platforme si miesto toho môžete jednoducho vytvoriť kurzy na mieru pre vašu spoločnosť. Systém automaticky ukladá všetky výsledky a preto máte vždy možnosť sledovať výsledky a progre svojich študentov či zamestnancov.

eLearningové riešenia na mieru

eLearningové riešenia

Vývoj a nasadenie elearningového riešenia na mieru podľa požiadaviek klienta a jeho integrácia do firemného prostredia

Tvorba kurzov na mieru

Tvorba kurzov na mieru

Vytváranie kurzov a testovacích scenárov pre klienta na mieru podľa požiadaviek na vzdelávací proces zamestnancov

Vzdelávanie a rozvoj

Vzdelávanie a rozvoj

Nastavenie vzdelávacieho procesu a rozvoja zamestnancov resp. klientov a dodávateľov prostredníctvom elearningu

Buďme v kontakte

Stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google a uplatňujú sa
zásady ochrany súkromia a podmienky používania.
Icon

Telefón

+421 915 722 546

Icon

Email

Icon

Adresa

Obchodná 39, Bratislava, SK

Copyright 2012 - 2023 © Naprogramované vlastným CMS systémom