Facebook Pixel

Elektronická výučba

Čo je elektronická výučba - elearning

Čo je elektronická výučba

Elektronická výučba predstavuje moderný, pokrokový spôsob dištančnej výučby. Prebieha pomocou digitálneho zariadenia s pripojením na internet, vďaka čomu je dnes dostupná komukoľvek a kdekoľvek. Elektronická výučba sa snaží urýchliť a hlavne uľahčiť celý spôsob výučby pomocou interaktívnej a kreatívnej formy výučby. Najčastejšie sa elektronická výučba praktizuje pomocou digitálnych kurzov, kvízov alebo testov. S neustálym pokrokom vo vývoji vzdelávacích systémov sa elektornická výučba stále zdokonaľuje a teší sa čoraz väčšj obľube. 

Bezplatná konzultácia

Prečo elektronická výučba - elearning

Prečo elektronická výučba

Elektronická výučba je vhodné pre všetky školy, firmy alebo organizácie rôznych typov, ktoré by chceli svoj vzdelávací systém zmodernitzovať a zefektívniť. Elektronická výučba prebieha online, čo znamená, že do systému sa môže prihlásiť každý, kto má digitálne zariadenie s pripojením na internet. Týmto spôsobom môžete zaškoliť, vyučiť alebo rekvalifikovať ziacero zamestnancov a študentov zároveň a dokonca z akejkoľvek časti sveta. Výučba prebieha na ucelenej online platforme, kde si môžete uchovávať učebný materiál, zdieľať vedomosti, informácie a instantne komunikovať. 

Výhody elektronická výučba - elearning

Výhody elektronickej výučby

Elektronická výučba vám môže zjednodušiť, zefektívniť a dokonca aj urýchliť celý výučbový proces. Stačí ak sa užívatelia pripoja na smartfón, tablet alebo počítač s internetovým pripojením a môže s výučbou začať. Elektronické vzdelávanie je bezbariérové, takže ho môže vyskúšať ktokoľvek z akejkoľvek lokality, z pohodlia domova, v škole alebo kancelárii. Systém elektronickej výučby je adaptívny a flexibilný, kurzy, testy aj kvízy si môžete vytvárať podľa vlastných preferencií a požiadaviek svojej spoločnosti. Vďaka stále lepšej dostupnosti kvalitných digitálnych zariadení v domácnostiach, školách a na pracovnickách je možné s elektronickou výučbou začať kedykoľvek. 

eLearningové riešenia na mieru

eLearningové riešenia

Vývoj a nasadenie elearningového riešenia na mieru podľa požiadaviek klienta a jeho integrácia do firemného prostredia

Tvorba kurzov na mieru

Tvorba kurzov na mieru

Vytváranie kurzov a testovacích scenárov pre klienta na mieru podľa požiadaviek na vzdelávací proces zamestnancov

Vzdelávanie a rozvoj

Vzdelávanie a rozvoj

Nastavenie vzdelávacieho procesu a rozvoja zamestnancov resp. klientov a dodávateľov prostredníctvom elearningu

Buďme v kontakte

Stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google a uplatňujú sa
zásady ochrany súkromia a podmienky používania.
Icon

Telefón

+421 915 722 546

Icon

Email

Icon

Adresa

Obchodná 39, Bratislava, SK

Copyright 2012 - 2023 © Naprogramované vlastným CMS systémom