Facebook Pixel

Elearningové vzdelávanie

Čo je elearningové vzdelávanie - elearning

Čo je eLearningové vzdelávanie

eLearningové vzdelávanie je moderný a inovatívny spôsob výučby pre firmy, organizácie aj školy rôznych typov. Prebieha pomocou internetového spojenia na ucelenej online platforme, kde môžete riadiť spôsob výučby a rozširovať znalosti a talent svojich zamestnancov a študentov. eLearningové vzdelávanie má za cieľ informovať a vzdelávať interaktívnou formou a tým môžete efektívne vyučiť vašich zverencov. Neustálym nárastom vo vývoji informačných technológií naberá eLearningové vzdelávanie čoraz viac popularity a stáva sa dostupným úplne všetkým. 

Bezplatná konzultácia

Prečo elearningové vzdelávanie - elearning

Prečo využívať eLearningové vzdelávanie

eLearningové vzdelávanie poskytuje jednotnú online platformu, na ktorej môžu jeho používatelia neobmedzene komunikovať a zdieľať cenné vedomosti. Môžete ho praktizovať z pohodlia domova alebo v kanceláriách. Stačí sa pripojiť cez digitálne zariadenie ako je smartfón, tablet alebo počítač a zahájiť výučbu. Svoje kurzy či testy si môžete korigovať sami a vytvoriť si svoje presne na mieru, pre potreby vašej spoločnosti.  Ide o interaktívnu a kreatívnu cestu, akou sa dajú efektívne vzdelať študenti a vyškoliť alebo rekvalifikovať zamestnanci.

Výhody elearningové vzdelávanie - elearning

Výhody eLearningového vzdelávania

eLearningové vzdelávanie výrazne znižuje finančné náklady, inak využité na bežné externé školenia a semináre, cestovanie alebo prenájom miestností. Keďže eLearningové vzdelávanie prebieha online, stačí sa prihlásiť cez ľubovoľné digitálne zariadenie a pripojiť sa cez internet. Vďaka tomu je eLearning dostupný komukoľvek a kdekoľvek.  eLearningové vzdelávanie ponúka jednotnú online platformu s jednotnou vzdelávaciu jednotkou, kde si môžete zvoliť formu výučby, riadiť proces výučby a sledovať rast svojich zverencov. Na tejto platforme môžete súčasne zaučiť aj veľké množstvo zamestnancov z celého sveta.

eLearningové riešenia na mieru

eLearningové riešenia

Vývoj a nasadenie elearningového riešenia na mieru podľa požiadaviek klienta a jeho integrácia do firemného prostredia

Tvorba kurzov na mieru

Tvorba kurzov na mieru

Vytváranie kurzov a testovacích scenárov pre klienta na mieru podľa požiadaviek na vzdelávací proces zamestnancov

Vzdelávanie a rozvoj

Vzdelávanie a rozvoj

Nastavenie vzdelávacieho procesu a rozvoja zamestnancov resp. klientov a dodávateľov prostredníctvom elearningu

Buďme v kontakte

Stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google a uplatňujú sa
zásady ochrany súkromia a podmienky používania.
Icon

Telefón

+421 915 722 546

Icon

Email

Icon

Adresa

Obchodná 39, Bratislava, SK

Copyright 2012 - 2023 © Naprogramované vlastným CMS systémom