Facebook Pixel

Elearningové testovanie

Čo je elearningové testovanie - elearning

Čo je eLearningové testovanie

eLearningové testovanie je súčasťou širšieho eLearningového vzdelávania, ktoré poskytuje inovatívnu formu dištančnej výučby. Prebieha pomocou internetového spojenia, čím je dostupný komukoľvek a kdekoľvek. Uľahčí vám overenie vzdelanosti a rozvoj talentu vašich zamestnancov či študentov interaktívnou formou, ktorá zabaví a pritom efektívne sprostredkuje potrebné nové informácie. Na konci testovania vaši zverenci môžu očakávať platný certifikát o absolvovaní testovania.

Bezplatná konzultácia

Prečo elearningové testovanie - elearning

Prečo využívať eLearningové testovanie

eLearningové testovanie je dostupné všetkým, pretože prebieha online. Stačí sa pripojiť svojim digitálny zariadením ako je smartfón, tablet alebo počítať a testovanie môže začať. Veľkým aj menším firmám, organizáciám a školám uľahčí narábanie a organizáciu vzdelávania svojich zamestnancov a študentov. Môžete si vytvoriť rôzne druhy kurzov na mieru, priradiť ich vašim zverencom a pozorovať ich rast a rozvoj. Pomocou eLearningového testovania môžete jednoducho a efektívne zabezpečiť požadované školenie a poskytnúť potrebné informácie.

Výhody elearningové testovanie - elearning

Výhody eLearningového testovania

Jedným z benefitov eLearningového testovania je jednotná vzdelávacia základňa, kde testy vytvoríte, priradíte ich svojim študentom alebo zamestnancom a následne ich môžete ohodnotiť. eLearning týmto spôsobom zhromažďuje úplne celý proces výučby vašej spoločnosti. Keďže testovanie prebieha online odľahčuje aj finančné náklady za bežné externé školenia, semináre, náklady za cestovanie alebo prenájom miestností. eLearningové testovanie je moderná forma vzdelávania, ktorá si zakladá na interaktívnom spôsobe výučby, je efektívna a rovnako kvalitná ako bežné školenia. Úspešným absolvovaním testovania absolvent získa platný certifikát.

eLearningové riešenia na mieru

eLearningové riešenia

Vývoj a nasadenie elearningového riešenia na mieru podľa požiadaviek klienta a jeho integrácia do firemného prostredia

Tvorba kurzov na mieru

Tvorba kurzov na mieru

Vytváranie kurzov a testovacích scenárov pre klienta na mieru podľa požiadaviek na vzdelávací proces zamestnancov

Vzdelávanie a rozvoj

Vzdelávanie a rozvoj

Nastavenie vzdelávacieho procesu a rozvoja zamestnancov resp. klientov a dodávateľov prostredníctvom elearningu

Buďme v kontakte

Stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google a uplatňujú sa
zásady ochrany súkromia a podmienky používania.
Icon

Telefón

+421 915 722 546

Icon

Email

Icon

Adresa

Obchodná 39, Bratislava, SK

Copyright 2012 - 2023 © Naprogramované vlastným CMS systémom