Facebook Pixel

Elearningová výučba

Čo je elearningová výučba - elearning

Čo je eLearningová výučba

eLearningová výučba je moderný spôsob vzdelávania, ktorý prebieha na diaľku pomocou internetového spojenia. Je vhodný pre všetky firmy, organizácie či školy rôznych typov.  eLearningová výučba vám uľahčí ale tiež urýchli proces vzdelávania a poskytuje priestor pre tvorbu vlastných kurzov či testov podľa potrieb vašej spoločnosti. Ide o modernú formu vzdelávania ktorá hľadá východiská v interaktívnych a zaujímavých metódach výučby, ako sú kurzy, testy alebo kvízy. Vďaka pripojeniu online, neustálemu progresu informačných technológii a dostupnosti digitálnych zariadení je dnes otvorená skoro každému. 

Bezplatná konzultácia

Prečo elearningová výučba - elearning

Prečo využívať eLearningovú výučbu

eLearningová výučba ponúka ucelenú online platformu, kde jej užívatelia môžu komunikovať a efektívne medzi sebou zdieľať cenné informácie. Jednoducho si dokážete vytvoriť svoje kurzy či testy na mieru, priradiť ich študentom alebo zamestnancom a následne sledovať ich progres vo výučbe a rozvíjať svoje schopnosti. Touto cestou môžete jednoducho vzdelať viacero zverencov z celého sveta súčasne a pritom sedieť v pohodlí domova alebo v kancelárii.  eLearningová výučba je rovnako kvalitná a dôkladná ako bežné formy vzdelávania, propaguje však interesantnejšie metódy, ktoré dodnes oslovili masy.

Výhody elearningová výučba - elearning

Výhody elearningovej výučby

eLearningová výučba výrazne znižuje finančné výdavky v podobe externých školení, seminárov, prenájmu miestností alebo za cestovanie. S lepšou dostupnosťou digitálnych zariadení ako mobil, tablet alebo počítač a pripojením na internet môžete s eLearningom začať ešte dnes. Dodnes sa podarilo touto kreatívnou cestou vzdelať stovky študentov a vyškoliť alebo rekvalifikovať zamestnancov z domova alebo zahraničia. Vďaka ucelenj základni môžete postupne sledovať rozvoj vzdelanosti a nadania vašich zverencov. Po jej absolvovaní sa automaticky vytvorí platný certikát o absolvovaní kurzu. 

eLearningové riešenia na mieru

eLearningové riešenia

Vývoj a nasadenie elearningového riešenia na mieru podľa požiadaviek klienta a jeho integrácia do firemného prostredia

Tvorba kurzov na mieru

Tvorba kurzov na mieru

Vytváranie kurzov a testovacích scenárov pre klienta na mieru podľa požiadaviek na vzdelávací proces zamestnancov

Vzdelávanie a rozvoj

Vzdelávanie a rozvoj

Nastavenie vzdelávacieho procesu a rozvoja zamestnancov resp. klientov a dodávateľov prostredníctvom elearningu

Buďme v kontakte

Stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google a uplatňujú sa
zásady ochrany súkromia a podmienky používania.
Icon

Telefón

+421 915 722 546

Icon

Email

Icon

Adresa

Obchodná 39, Bratislava, SK

Copyright 2012 - 2023 © Naprogramované vlastným CMS systémom