Facebook Pixel

Elearning pre školy

Čo je elearning pre školy - elearning

Čo je eLearning 

eLearning je moderný školiaci systém pre vzdelávanie online. Je vhodný pre školy, univerzity, akadémie a všetky vzdelávacie centrá, ktoré hľadajú nový, kvalitný spôsob vzdelávania pre svojich študentov. eLearning prichádza s kreatívnym a interaktívnym spôsobom výučby, ako sú napríklad online kurzy, kvízy či testy, aby zefektívnil vzdelávací proces študentov. Keďže sa vzdelávacie systémy naďalej rozvíjajú, eLearning rastie, zdokonaľuje sa a teší sa čoraz väčšej popularite. 

Bezplatná konzultácia

Prečo elearning pre školy - elearning

Prečo sa eLearning využíva na školách

eLearning je online platforma, ktorá môže školám, univerzitám a vzdelávacím centrám uľahčiť celý vyučovací proces a urýchliť komunikáciu medzi užívateľmi. Jednoducho sa k nemu pripojíte pomocou smartfónu, tabletu alebo počítača s internetovým spojením. eLearning je veľmi flexibilný systém, takže školenie môžete absolvovať v pohodlí domova aj v škole. Ide o invatívny, zábavný a hlavne kvalitný spôsob vzdelávania, ktorý zjednoduší a ozvlástni celý priebeh výučby. Tým, že sa informačné technológie neustále rozvíjajú a rastie dostupnosť digitálnych zariadení, k online vzdelávaniu má dnes prístup už skoro každý. 

Výhody elearning pre školy - elearning

Aké má eLearning výhody pre školy

eLearning sprotredkúva učebné materiály, výokový obsah, testy či kurzy online. To znamená, že eLearning môžete využívať skoro kdekoľvek a kedykoľvek. Tým ušetríte výdavky za cestovanie, prenájom miestností na semináre, peniaze za externé kurzy a školenia. Obsah eLearningu si riadi kadžý sám, obsah kurzov a učebných materiálov si môžete vytvoriť sami, priradiť ich požadovaným študentom a následne sledovať ich výsledky. Takto môžete dôsledne sledovať cih študijný výkon a úspechy. eLearning nie je viazaný na lokalitu, takže pomocou tohto systému môžete vyučiť viacero študentov zároveň a z akéhokoľvek kúta sveta.

eLearningové riešenia na mieru

eLearningové riešenia

Vývoj a nasadenie elearningového riešenia na mieru podľa požiadaviek klienta a jeho integrácia do firemného prostredia

Tvorba kurzov na mieru

Tvorba kurzov na mieru

Vytváranie kurzov a testovacích scenárov pre klienta na mieru podľa požiadaviek na vzdelávací proces zamestnancov

Vzdelávanie a rozvoj

Vzdelávanie a rozvoj

Nastavenie vzdelávacieho procesu a rozvoja zamestnancov resp. klientov a dodávateľov prostredníctvom elearningu

Buďme v kontakte

Stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google a uplatňujú sa
zásady ochrany súkromia a podmienky používania.
Icon

Telefón

+421 915 722 546

Icon

Email

Icon

Adresa

Obchodná 39, Bratislava, SK

Copyright 2012 - 2024 © Naprogramované vlastným CMS systémom