Facebook Pixel

Digitálne vzdelávanie

Čo je digitálne vzdelávanie - elearning

Čo je digitálne vzdelávanie

Digitálne vzdelávanie je progresívna, moderná forma výuky na diaľku. Jej cieľom je zefektívniť, zjednodušiť a urýchliť proces vzdelávania. Je vhodný pre všetky typy a veľkosti firiem, organizácií, školy a rôzne vzdelávacie centrá. Digitálne vzdelávanie prináša nové, interaktívne spôsoby výuky, ako sú napríklad kvízy, kurzy alebo testy, takže hľadá kreatívne a interesantné cesty pre efektívne vzdelávanie zamestnancov aj študentov. Vďaka rastu dostupnosti digitálnych zariadení a neustálemu rozvoju informačných technológii sa digitálne vzdelávanie čoraz viac rozrastá a popularizuje.

Bezplatná konzultácia

Prečo digitálne vzdelávanie - elearning

Prečo digitálne vzdelávanie

Digitálne vzdelávanie ponúka voľnosť a flexibilitu. Nie je viazané na lokalitu, takže vám stačí iba mobil, tablet alebo počítač s internetovým spojením a môžete s ním ihneď začať. Poskytuje jednotnú online platformu, kde užívatelia môžu mezi sebou komunikovať a vymieňať si vedomosti. Tu si môžete vytvoriť testy, kvízy alebo kurzy s vlastnou témou, ktorá bude vyhovovať požiadavkám vašej spoločnosti a po ich ukončení sledovať výsledky a rast vašich učencov. Digitálne vzdelávanie môže byť užitočným nástrojom napríklad pre školenie študentov alebo rekvalifikáciu zamestnancov.

Výhody digitálne vzdelávanie - elearning

Výhody digitálneho vzdelávania

Digitálne vzdeávanie je prístupné a veľmi flexibilné. Je bezbariérové, takže sa k učeniu online môžete dostať z akéhokoľvek miesta. Tým ušetríte výdavky za cestovanie alebo prenájom miestnotí na seminár, externé kurzy alebo školenia. Digitálne vzdelávanie predstavuje inovatívnu formu výuky v interaktívnych a zábavných formách. Týmto spôsobom sa snaží celý proces vyučovania zefektívniť a čo najviac zaujať a zapájať zamestnancov a študentov do štúdia. Ide o modernú a zároveň kreatívnu cestu, akou môžete zvýšiť vzdelanosť svojej firmy, organizácie alebo školy.

eLearningové riešenia na mieru

eLearningové riešenia

Vývoj a nasadenie elearningového riešenia na mieru podľa požiadaviek klienta a jeho integrácia do firemného prostredia

Tvorba kurzov na mieru

Tvorba kurzov na mieru

Vytváranie kurzov a testovacích scenárov pre klienta na mieru podľa požiadaviek na vzdelávací proces zamestnancov

Vzdelávanie a rozvoj

Vzdelávanie a rozvoj

Nastavenie vzdelávacieho procesu a rozvoja zamestnancov resp. klientov a dodávateľov prostredníctvom elearningu

Buďme v kontakte

Stránka je chránená systémom reCAPTCHA od Google a uplatňujú sa
zásady ochrany súkromia a podmienky používania.
Icon

Telefón

+421 915 722 546

Icon

Email

Icon

Adresa

Obchodná 39, Bratislava, SK

Copyright 2012 - 2023 © Naprogramované vlastným CMS systémom